Ніжні літні кольори, мінімалістичний дизайн та мотивуючі вислови - усе це про серію блокнотів «good notes», яка претендує стати бестселером серед наших нотатників. При створенні ми надихались літом, його легкою атмосферою, яскравими барвами та щасливими емоціями, яке воно приносить кожного року.

естетичні блокноти від your planner

Кожен блокнот мотиватор продумувався до дрібниць - саме тому ми створили 4 блокноти, які мають практичні та естетичні деталі:

  • новий формат: блокноти зручно розгортаються на 180 градусів
  • дизайнерський картон та золоте тиснення на обкладинках
  • 192 сторінки кремового кольору
  • улюблене лінування в крапку

Для форзаців ми підбирали літні пастельні відтінки та вишукане оформлення, адже цю серію хотілось зробити по справжньому особливою - і, здається, нам вдалося! ☺️

Наші естетичні блокноти нагадуватимуть фокусуватись на хорошому, помічати маленькі моменти щастя та створювати їх самотужки.

Блокнот мотиватор створений для хороших записів, думок та планів

В your planner ми віримо, що вкладаючи серце, емоції і частинку свого майдсету у те, що ти робиш - це неодмінно принесе користь тим, хто буде користуватися продуктом. Нова серія записників це не просто естетичні блокноти - вони мають ціль надихнути тебе вірити в себе, свої сили і не переставати мріяти навіть у найтемніші часи.
 

З любов’ю,
your planner