Планери з естетичним дизайном

Планувальник (Story) Script |ex. your planner| — твій естетичний помічник в тайм-менеджменті

Ведення щоденника – це один із кращих способів змінити своє мислення, покращити настрій та зменшити стрес. Планувальник допоможе відсіяти другорядні справи, щоб зайнятися найважливішим. Візуалізуйте кожен тиждень з допомогою your planner. Наші блокноти планери поєднують естетичні обкладинки, якісний шведський папір кремового кольору з макетами та корисними підказками щодо ефективного планування. Всередині є:

  • weekly і daily розвороти
  • трекер звичок
  • ілюстрації з цитатами
  • стікери в конверті, які зручно зберігати

У нас ви можете купити планер на рік та отримати в подарунок Lifestyle Workbook в pdf-форматі. Це 75 сторінок для саморозвитку і планування, що допоможуть краще пізнати себе, поставити життєві цілі та знайти своє призначення.

Блокноти планери для саморозвитку і планування

Усвідомленість, турбота про себе та продуктивність — це ключ до успішної реалізації цілей. Організуйтеся та знайдіть баланс із бестселерами із серій Aesthetic, Authencity, Muse, Stay Simple. Сторінки продумані таким чином, щоб дати простір для ведення нотаток, мозкового штурму, та малювання. Переваги користування планувальником:

  1. Step-by-step planning. Декомпозиція складних завдань на менші підзадачі дає можливість бачити результат та не прокрастинувати перед об’ємними тасками. Плануйте свій рік та досягайте цілей кожного дня.
  2. Пріоритезація. Фокус на головному дозволяє не вигоряти та залишатися продуктивним.
  3. Work-life balance. Додавайте до списку справ як робочі/особисті задачі, так і час для відпочинку та хобі: 30 хвилин для читання, прогулянки або медитації значно покращать самопочуття та “перезавантажать” для нових звершень.

Усередині кожного щоденника є простір для запису справ, формування розкладів, списків покупок та відстеження звичок. Завдяки недатованому формату ви можете почати користуватися ним з будь-якої дати.

Купити планер українського бренду (Story) Script |ex. your planner|

Наші недатовані планери мають підказки щодо ефективного планування, а також поради, які допоможуть вам виробити звичку вдячності. У нас ви можете замовити планувальник з опцією персоналізації: ми нанесемо на обкладинку ім’я або будь-яку фразу, що зробить його унікальним. Це чудова ідея для подарунку для себе або близької людини.

Знайдіть спокій у повсякденній метушні, створіть self care рутину і живіть повноцінним життям.

Вгору