Ідеї для подарунків

Естетична канцелярія your planner — Оригінальний подарунок для будь-якого свята

Філософія бренду your planner базується на усвідомленому плануванні з турботою про себе. Саме тому ми створюємо мінімалістичну канцелярію, що приносить користь та естетичне задоволення. Якщо ви поділяєте наші цінності та хочете потішити близьких красивим подарунком — ми з радістю вам допоможемо. На цій сторінці ви знайдете:

Якщо ви не впевнені, чим вразити людину, подарунковий сертифікат на канцелярію це ідеальний варіант. На нашому сайті доступні сертифікати номіналом в 500, 700 та 1000 грн. Вам потрібно лише обрати його та оплатити з доставкою, а ми відправимо замовлення в красивому упакуванні.🥰 Ідеї подарункових боксів присвячених дню народження, новому року, Різдву, дню матері допоможуть вам, якщо ви не визначились з подарунком. Ми формуємо gift бокси з найкращими товарами серій та естетичним святковим упакуванням. Також тут ви знайдете подарунки на 14 лютого, які без слів розкажуть коханій людині про вашу турботу та любов.

Ідеї подарункових боксів на нашому сайті

Люди поділяються на 2 типи: ті, хто замовляють подарунки заздалегідь і ті, хто купують в останній момент. Якщо ви відноситесь до другої категорії — не хвилюйтеся, саме тому ми створили цей розділ, щоб швидко підібрати оригінальний подарунок з будь-якого приводу. Ми подбаємо про те, щоб ваше замовлення прийшло вчасно, адже більшість товарів є в наявності. Якщо вам потрібно замовити опцію персоналізації для планера, ми нанесемо ім’я або символічну фразу на обкладинку планувальника. Якщо вам потрібна соєва свічка певного кольору та запаху — виготовлення становитиме 2-3 робочі дні. Лише вкажіть ваші побажання в коментарях до замовлення. Зацікавили подарунки на 14 лютого? Ми пропонуємо наші бестселери що завоювали серця наших покупців.

Живіть яскраво та цінуйте моменти з найближчими. Завжди ваш, your planner 💫

Вгору