Естетична канцелярія

Знаходь натхнення та плануй яскраве життя з канцелярією від (Story) Script |ex. your planner|.

Ми створюємо естетичні блокноти, планери, що допомагають впорядкувати час, визначитись з пріоритетами та вчитись цінувати кожен момент.

А ще тут можна знайти затишні речі для дому: свічки, підставки, кошики для зберігання, еко стакани та інші стильні & з сенсом речі.

 

Використовуй для нотаток, планування часу, навчання, практик та творчості, а головне — для натхнення, адже ведення записів на папері зменшує тривожність та збільшує продуктивність. 

 

Історія your planner почалась ще задовго до того, як ми виготовили перші планери, як і у всіх — спочатку була мрія. Наша засновниця, Таня, ще зі шкільких років захоплювалась класичною літературою та разом з подругою писала книгу, надихнувшись сестрами Бронте. Тож, звісно, тут було не обійтись без гарного блокноту, в який потрібно було записувати ідеї.

Вже в університеті, виникла ідея створити планер, що б допомагав структурувати життя, зменшувати тривожність від постійних задач та надихав. Ще з тих часів ми точно знали, що ми про естетику, мінімалізм, усвідомленість та планування в задоволення. Тому ми неймовірно щасливі, що нас вдалось зібрати ком'юніті неймовірних людей навколо!

 

Обирай надихати, бути собою та знаходити свою власну гармонію з нами!

Завжди твій і для тебе (Story) Script |ex. your planner|