Естетична канцелярія в розділі Sale

Естетична канцелярія з приємними знижками

Кожен з нас має внутрішню силу втілити свої цілі в життя. Єдине, що потрібно - це підтримка і віра в свої можливості. Канцелярія від бренду your planner — це про планування з турботою про себе. Речі, які ми створюємо є практичними та функціональними для користування кожного дня. В цьому розділі ти знайдеш товари зі зниженими цінами з попередніх серій:

  • Недатовані планери — паперові помічники, з якими ти будеш організованим цілий рік. Їх перевага в тому, що можна починати вести з будь-якого дня. При покупці планувальника - стікери для планера та lifestyle workbook в подарунок.
  • Блокноти з чистими сторінками формату А5, які зручно брати з собою. Записники можна використовувати як скетчбуки для творчості.

Блокнот мотиватор рятує від прокрастинації, адже на сторінках кожного записника можна занотовувати мотиваційні фрази, які надихатимуть та нагадуватимуть про твої цілі. Організоване робоче місце впливає на продуктивність та самомотивацію. Тому ми створюємо канцелярію з сенсом, щоб ти була(-в) готовою(-ий) до змін та втілення своїх планів. Красиві речі надихають: естетична канцелярія для студента в парі з ароматною соєвою свічкою зробить простір затишним та атмосферним.

Канцелярія для студента для розвитку і планування

Де б сьогодні не було твоє робоче місце: в бібліотеці університету, в кав’ярні чи вдома — у нас є усе, що тобі потрібно для ефективного планування. Естетична канцелярія від your planner продумана до деталей: наприклад, у наших планерах є недатовані сторінки на місяць і тиждень, блоки листків в крапку, колесо балансу та мінімалістичні ілюстрації. В одному планері зібрано усе, що потрібно для фокусу на найважливішому. Ми знаємо, як важливо бути організованим, тому наші блокноти мотиватори можна використовувати як записник для саморефлексії, складання списків або для запису конспектів. Обирай те, що найбільше подобається тобі і йди вперед до звершення задуманого 💪

Вгору