Красива канцелярія для твого розвитку та творчості

Красива канцелярія для твого розвитку та творчості

Щоденні списки суттєво полегшують життя: фіксуючи усі справи в to-do list ви розвантажуєте мозок від задач, що допомагає розділити їх на термінові та другорядні. Це допомагає швидше впоратися з роботою, мати чіткий план дій та рухатися до цілей швидше і продуктивніше. Цифрові додатки є зручними планувальниками, які завжди є в смартфоні, проте звичка робити нотатки від руки не втрачає популярності. Паперовий щоденник планер має ряд переваг та існує не лише для запису завдань — у ньому можна занотувати ідеї, інсайти, враження про прочитані книги та переглянуті фільми, малювати скетчі чи урізноманітнити стікерами.

Наш бренд (Story) Script |ex. your planner| — амбасадор планування з турботою про себе. Ми не лише створюємо красиву канцелярію, але й поширюємо ідею про work-life balance, вміння чути себе на шляху до реалізації цілей. У нас ти можеш купити оригінальні блокноти з мінімалістичним дизайном, які сподобаються поціновувачам простоти та естетики.

Обирай гарну канцелярію для себе та в подарунок

Оточуючи себе приємними речами, робота та навчання проходитиме краще та продуктивніше. Впорядкований простір сприяє порядку в думках, тому важливо виписувати свої плани та ідеї в нотатник. Якщо ти надаєш перевагу паперовому формату — нам є чим тебе здивувати. У нас можна купити оригінальні блокноти та інші товари для ефективного планування:

Наші канцтовари створені з думкою про вас та супроводжуватимуть цілий рік: надихатимуть та мотивуватимуть не зупинятися на шляху до бажаного результату. Щоденник планер 2023 стане практичним та корисним подарунком для любителів планування на будь-яке свято чи з нагоди початку навчального року. Він недатовний, отож його можна заповнювати з будь-якої дати. А підібравши листівку можна написати побажання від руки — що особливо цінно в епоху діджиталізації.

Оригінальні блокноти (Story) Script |ex. your planner|

Ми пропонуємо блокноти з чистими аркушами, зі сторінками в крапку: більше 12 естетичних обкладинок та щільних листків кремового кольору компактного формату, який завжди зручно носити з собою. Обирай свій ідеальний щоденник планер 2023 та отримуй Lifestyle Workbook у подарунок! Це 75 сторінок в PDF-форматі для саморозвитку і планування: колесо балансу, постановка життєвих цілей та корисні поради з планування часу.

Вгору