Бестселери красивої канцелярії

Красива канцелярія від бренду (Story) Script |ex. your planner|

На що ви звертаєте увагу при виборі канцелярії? Якість, естетичний вигляд, ідеологія бренду — якщо ці складові вам відгукуються, у нас з вами стався match 💫Більше п’яти років тому ми почали свій шлях в плануванні і знаємо, що необхідно для успішної реалізації планів: це турбота про себе та вміння ефективно розподіляти роботу. Для створення нашої канцелярії ми використовуємо якісні складники: кремовий шведський папір, натуральний соєвий віск, безпечні запашки та фарбники для свічок, щоб наші покупці могли купити канцтовари та отримати естетичне задоволення від користування.

В цьому розділі ви знайдете наші бестселери, які обирають найчастіше:

  • Блокноти А5. Лінування в крапку або чисті аркуші чудово підійдуть для ведення записів, списків, конспектів, малювання скетчів. Блокноти А5 зручного формату вмістяться в рюкзак або невелику сумку— обирай те, що тобі більше подобається та занотовуй найважливіше, або використовуй їх для творчості.
  • Планери. Наші планувальники мають щоденні та щотижневі розвороти, ілюстрації з цитатами, трекер звичок та колесо балансу. А ще усі серії планерів мають естетичні обкладинки, на які можна нанести ім’я або значущі слова.
  • Соєві свічки. В металевих коробках, у склі або формові свічки з натурального воску додають тепла та затишку простору. Ви можете обрати аромат та колір свічки із запропонованих, і ми створимо унікальну свічку.
  • 3D стікери. Об’ємні 3d стікери із мотиваційними цитатами для ноутбука, смартфона або планувальника доповнять гаджет та нагадають про важливе.
  • Стікери для планера, та інша красива канцелярія.

У нашому інтернет магазині канцелярії є усе, що потрібно для ефективного планування. Якщо ви хочете вразити близьку людину приємним сюрпризом, в розділі “Ідеї для подарунків” є те, що сподобається поціновувачам затишних речей. Авторські gift-boxes з красивим упакуванням або сертифікати на покупку канцелярії.

Інтернет магазин канцелярії з турботою про кожного

Your planner — це мінімалістична канцелярія для балансу та любові до життя. У нас ви можете не лише купити канцтовари для мінімалістів, але й почитати корисні статті, які вас точно зацікавлять: корисні чек-лісти в PDF-форматі, поради з планування та колесо балансу. Наша мета — ділитися тим, у що ми віримо та робити життя інших простішим. Ми впевнені, що вдало продумана та красива канцелярія допоможе навести лад у вирі безкінечних справ та наважитись на позитивні зміни.

 

Вгору