Естетичні блокноти з красивим дизайном

Блокнот для Bullet Journal — твій інструмент для запису ідей

Робити нотатки важливо не лише, щоб розвантажити мозок, але й для розвитку креативного мислення. Додаючи візуальні елементи: діаграми, графіки, малюнки від руки, або стікери, ви можете кастомізувати свій записник, зробити його оригінальним та знайти новий підхід до вирішення завдань. Блокнот для bullet journal допоможе сфокусуватися на головному та пріоритезувати особисті та робочі задачі. Його можна використовувати:

  1. Для списків. Склавши to-do list справ до виконання ви не забудете виконати пріоритетні та другорядні таски. Також можна записувати списки книг, а також фільмів та серіалів для перегляду — це вирішить проблему з пошуком наступної кінострічки :)
  2. Для ідей та творчості. Блискучі думки приходять спонтанно, тому варто мати під рукою блокнот, щоб записати плани чи намалювати ескіз майбутнього проекту. Для цього доречно купити блокнот в точку, в якому зручно креслити лінії та розбивати сторінки на блоки.
  3. В якості щоденника. Письмо від руки допомагає впорядкувати думки, розібратися з емоціями та поглянути на задачі під іншим кутом.

За системою bullet-journal, швидкі та структуровані записи сприяють фіксації думок та розмежуванню цілей для їх виконання за короткий проміжок часу. Адже набагато простіше виконати складну, об’ємну задачу, розділивши її на невеликі підзадачі. Регулярний аналіз допоможе відстежувати прогрес та слідкувати за дедлайнами, що особливо важливо для робочих проектів.

Чому блокнот в точку стає все популярнішим?

Блокноти в крапку є зручними для запису конспектів, планування та саморефлексії. Також його ефективно використовують для:

  • кулінарних рецептів
  • wish-лістів
  • креслень та замальовок
  • списків продуктів

Якщо у вас нерівний почерк, такий формат сторінок нівелює вашу маленьку особливість. Наші блокноти в крапку містять 128 сторінок якісного шведського паперу кремового кольору та мають ламіновані обкладинки, які є вологостійкими. Також у нас є серії блокнотів з мотиваційними цитатами, які надихатимуть під час кожного користування. Таке наповнення розворотів дає простір для нотування інформації текстово, схематично та візуально. В нашому каталозі є блокноти зручного формату А5, який зручно носити з собою в рюкзаку або невеликій сумці.

Патріотичні блокноти від yourplanner

Вірити в майбутнє, продовжувати працювати та планувати життя навіть в найважчі часи — у цьому сила українців. Ми хочемо надалі підтримувати економіку, займаючись тим, що вміємо. Саме тому ми виготовили блокноти з серії UA, які мають благодійну місію: вони створені для підтримки української армії, адже 80% коштів з продажу ми відправляємо на потреби ЗСУ та фонд “Повернися живим”. Вже переказано понад 60 000 гривень (переглянути звітність ви можете на нашій інстаграм сторінці). Долучившись до ініціативи ви отримуєте патріотичні блокноти з унікальним дизайном та водночас підтримуєте збройні сили України. На нашому сайті ви можете купити блокнот в точку, зошити, планери, блокноти з чистими аркушами з мінімалістичним дизайном.

Рухаймося впевнено до своїх цілей та наближаймо перемогу разом!

Вгору