Вересень вже закінчується, а це означає що прийшов час готувати сюрпризи для педагогів. Простий, але продуманий подарунок матиме велике значення: під час вибору враховуй вік, характер та стосунки з викладачем. Наприклад, купити блокнот для вчителя з його/її іменем або ініціалами — гарний спосіб висловити вдячність. Якщо ти задаєшся питанням “що подарувати вчительці” — читай нашу підбірку, в якій ми підібрали корисні речі, які точно сподобаються викладачам.
що подарувати вчительці

 1. Книга.

  Якщо твій учитель познайомив тебе з автором, який щойно випустив книгу, або ти знаєш книжкові вподобання — це чудовий варіант потішити вчителя новинкою.

 2. Іменний планер для вчителя.
  Списки справ, розклад на тиждень, власні роздуми, плани занять — вчителю завжди потрібно мати під рукою записник. Це інструмент для ефективного планування на цілий рік. У нас ти можеш купити блокнот для вчителя з опцією персоналізації: ми нанесемо ім’я або ініціали на обкладинку, а ще ми пропонуємо приємні знижки на оптові замовлення. Пиши нам за електронною адресою або телефонуй за номером, вказаним в контактній інформації, і наша команда підготує детальний прорахунок.
 3. Подарунковий сертифікат.
  Вчителям також важливо приділяти увагу собі та проводити час поза роботою. Обирай gift-сертифікат їх улюбленої кав’ярні або видавництва.
 4. Термокухлик або еко-чашка.

  Гарне доповнення до кави або чаю. До того ж, такий посуд зберігає напої гарячими, що особливо приємно восени.

 5. Вечір кіно.

  Пара квитків на кінопрем’єру – це хороший подарунок та ще одна нагода вчителю провести час з другом/подругою чи коханою людиною.

 6. Містка та креативна сумка-шопер.

  Зазвичай вчителі носять з собою багато речей. Цей подарунок — простий жест уваги та турботи про викладача. ☺️

 7. Блокнот з естетичним дизайном.

  Здається, що to-do list педагога не закінчується ніколи: як тільки вони закінчують одну справу, одразу переходять до наступної. Планер для вчителя від your planner допоможе впорядкувати цілі та завдання, а також містить розвороти з колесом балансу та трекером звичок - для саморефлексії та особистих записів.

 8. Шкарпетки “з харизмою”.

  Аксесуари зберігатимуть ноги в теплі, а вчителям подарують приємні спогади 🙂.

 9. Настільна рослина.
  На відміну від букету квітів, що швидко зів’яне - невеличкий вазон або сукулент тішитиме свого власника довше і додасть затишку робочому місцю.
 10. Креативні закладки для книг.
  Якщо ти не знаєш, що подарувати вчительці - закладки точно будуть доречними книголюбу. Доповни їх блокнотами із серії Good Notes з вишуканим дизайном та мотивуючими фразами, що надихатимуть фокусуватися на позитиві та записувати мрії та найамбітніші цілі 💫