Час війни став складним для усіх українців. На початку бізнеси були “заморожені”, а люди не могли планувати довше, ніж на день. Команда your planner знайшла спосіб бути поруч, підтримувати та надихати. Так з’явився Lifestyle Workbook. Він є проявом любові до наших користувачів. В цій статті ми вирішили познайомити вас та розповісти про наш digital продукт: яка його місія, що всередині та як його використовувати ефективно. Як залишатися продуктивним в умовах війни та як зробити колесо балансу? - все це та більше ми розпитали в засновниці бренду your planner.

планер pdf

1. Розкажи про себе в трьох реченнях.

“Привіт! Я Таня, засновниця бренду your planner. Скільки себе пам’ятаю я обожнювала гарні блокноти та ведення записів, спочаку — в школі, для записів сюжету книги, яку ми писали з подругою, потім — для рефлексії, планування та нових ідей, так і виник your planner.

Мені подобається створювати та дізнаватись щось нове, останнє моє навчання – це курс з самокоучингу, а потім ділитись інсайтами та різними корисними практиками з нашою аудиторією.

Я люблю книги, пробіжки на самоті, подорожі, психологію та жити своє життя і вірю, що тільки від нас залежить яке воно буде.”

 

2. Як прийшла ідея створення Lifestyle workbook?

“На початку війни я зрозуміла, що хочу більше підтримувати та допомагати людям, на скільки зможу — тому ми випустили благодійні блокноти, з яких майже 100 тисяч перерахували ЗСУ, брали участь в благодійних ярмарках, а потім я помітила як люди знову почали планувати, робити замовлення, і мені захотілось, щоб планер pdf був не просто для записів, а й для рефлексії, для визначення нових орієнтирів, для підтримки, і вигадала тому вигадала воркбук. Тому планер у нас залишився мінімалістичний, для планування, а у воркбуці я зібрала всі техніки та поради, що допомагають знайти свої опори.”

 

3. Що всередині?

“Воркбук складається з 75 сторінок які вчать як зробити колесо балансу, знайомлять з техніками планування, розділами для визначення місії та призначення, рефлексії, списком літератури та багатьма шаблонами, які можна роздрукувати та заповнювати.”

 

4. Яка цінність Lifestyle workbook? Які його переваги?

“Воркбук умовно розділений на 2 частини: перша — для визначення точки А, цінностей, призначення, для того щоб краще зрозуміти себе та визначити чого ми хочемо, які обмежуючі думки нам заважають, про що ми мріємо. Друга – про постановку цілей та різні техніки планування, які покроково допоможуть втілити їх в реальність.

Все це з шаблонами для заповнення, тож воркбук це такий собі друг, який підтримає та допоможе, коли тобі буде потрібно.”

 

5. Як можна отримати Lifestyle workbook?

“Зараз Lifestyle workbook ми даруємо безкоштовно до кожного планера, він не задумовувався як окремий продукт, скоріш як додаткова цінність і прояв турботи. А ще, якщо ви вже замовляли у нас планер раніше, до його появи, — напишіть нам і ми надішлемо вам посилання на воркбук.”

 

6. Що порадиш тим, хто хоче почати ефективно планувати?

“Спочатку визначити свою точку А та до чого ви хочете прийти, знати свої справжні цінності та бажання, не навʼязані іншими, — дуже важливо.

Як зробити колесо балансу? Ставтесь до всього простіше, особливо до себе, у всіх бувають не продуктивні дні і це ок. Давайте собі час та вчіться якісно відпочивати. У будь-якій справі головне — регулярність, ви можете пропустити кілька днів, та завжди знаходьте сили та натхнення продовжувати далі.

Діліть свої страхи, часом цілі можуть здаватися недосяжними, починайте з декомпозиції — розбиваючи ціль на маленькі кроки і задачі, все велике будується маленькими кроками, головне — продовжувати рух.”

 

Lifestyle workbook від your planner - це не просто планер pdf, а цілий гайд на шляху до пізнання та вдосконалення себе. Наша місія - створювати естетичну канцелярію для усвідомленого планування з турботою про себе. За посиланням ти знайдеш канцелярію з мінімалістичним дизайном та продуманим наповненням. Обирай та оточуй себе найкращим!