Мабуть кожен з нас підпадає під категорію “вічний студент(-ка)”, адже навчання не завершується після випускного в школі чи університеті - воно триває все життя. Якщо ти задаєшся питанням: “що почитати для саморозвитку?” - записуй книжкові поради в свій список to-read. Наша команда зібрала книги з саморозвитку, які охоплюють різні теми особистого розвитку та мають значний вплив на багатьох людей.

Що почитати для саморозвитку

  • «Атомні звички»: ця книга розповідає про силу маленьких звичок і те, як ти можеш їх змінити, щоб покращити своє життя.
  • «Практичний посібник з асертивності»: Ренді Дж. Патерсон ділиться навичками когнітивно-поведінкової терапії, що допоможуть встановлювати особисті кордони, впевнено самовиражатися на роботі та в особистому житті.
  • «Есенціалізм»: якщо ти думаєш що почитати для саморозвитку — книга Грега Маккеона дає поради як визначити пріоритети, відмовлятися від непотрібного і встигати завершувати найважливіші справи.
  • «Дизайн-мисленнєве життя»: ця книга з саморозвитку є практичним посібником з простою та зрозумілою інфографікою, що навчить застосувати цей підхід та використовувати свої можливості в різних сферах життя.
  • «Шум. Хибність людських суджень»: автор наводить приклади людської помилки і як “шум” впливає на людські рішення.
  • «Емоційний інтелект» Деніела Гоулмана: якщо ти шукаєш що почитати для саморозвитку - ця книга розповість про важливість емоційного інтелекту і те, як ти можеш його розвинути, щоб покращити стосунки та загальне благополуччя.
  • «Чудовий ранок»: Гел Елрод пише про ранкову рутину, яка може змінити твоє життя, варто тобі зосередитись на особистому розвитку, здоров’ї та продуктивності.
  • «Як завойовувати друзів і впливати на людей» Дейла Карнегі Це класика книг з саморозвитку, що зосереджується на навичках міжособистісного спілкування, пропонує незмінні поради щодо побудови стосунків і позитивного впливу на інших.

Ці книги будуть корисними на будь-яких етапах твого життя. Почни з прочитання тієї книги, яка найбільше відповідає твоїм сьогоднішнім цілям та інтересам.