Листівки та стікери для натхнення та мотивації

Стікери для планера — деталі, що мотивують та надихають

Розпорядок дня є важливою частиною організованості. Щоб зробити цей процес цікавішим та кастомізувати свій щоденник — стікери є ідеальним варіантом. Якщо ви комбінуєте особисті та професійні цілі в одному планері, персоналізація – це чудовий спосіб роставити акценти. Серії з осінніми та зимовими елементами затишку створять святковий настрій в буденному розкладі, а наліпки з мотиваційними цитатами гармонійно впишуться в робочий to-do list. Ми пропонуємо різні види стікерів, які точно сподобаються любителям канцелярії:

  • Стікери з вініловим покриттям
  • Паперові стікерпаки
  • 3D стікери на телефон

Вони добре доповнять блокноти в крапку або з чистими аркушами та надихатимуть на шляху до досягнення щоденних цілей. Стікери для планера часто використовують в оформленні записника за методом Bullet Journal, що допоможе активізувати творчий потенціал під час формування списку справ. Хочете виділитись та зробити свої гаджети унікальними? 3D стікери на телефон та ноутбук з inspiration фразами та нагадуватимуть про впевненість та турботу про себе. А з патріотичними стікерами Freedom та блокнотом можна створити красивий сет в подарунок собі або близьким та зробити свій вклад в допомогу ЗСУ, адже 80% з продажу цієї лінійки ми відправляємо на підтримку української армії. Обирайте свій ідеальний набір стікерів для естетичного задоволення та ефективного планування.

Красиві листівки — теплі побажання в паперовій формі

Іноді почуття важко виразити словами. Саме тоді на допомогу приходять красиві листівки як спосіб подарувати емоції та гарні враження. Вони неодмінно сподобаються людям, які цінують милі дрібнички. А ще їх можна використовувати як постери для настінного планувальника або закладок для книг — маленька річ та безліч варіантів застосування! У нас в каталозі колекції до дня народження, дня закоханих, а також листівки з естетичними артами для будь-якої нагоди.

Підкорюй вершини разом з your planner

Протягом років наш бренд створює естетичну канцелярію з турботою про кожного, хто буде її використовувати. Мінімалістичний дизайн, якісні матеріали з швейцарського паперу та дизайнерського картону, продумане наповнення — усе, щоб ви отримували натхнення та задоволення від планування. Також у нас ви знайдете затишні речі для дому: свічки з натурального воску, кошики для зберігання, підставки та інше. Оточуй свій простір красою та знаходь власну гармонію.

Вгору