Нарешті осінь! Ранки сповнені туманами та пізніми світанками, в повітрі пахне димом та спеціями…Клуб любителів затишних пледиків та гарячих напоїв - настав наш час 🙂

Якщо ця пора для тебе також є найбільш продуктивною - використай її для планування та вирішення справ і обов’язково з приємною атмосферою. Впевнені, що новий планер тижневик означає для тебе початок для змін, свіжих думок та ідей - тому ми створюємо продумані та структуровані планувальники, які додають цінності та роблять повсякденне життя простішим.

Колесо балансу та інші розділи для “ніжного” планування

В your planner ми впевнені, що процес самовдосконалення і тайм-менеджменту може і повинен супроводжуватися турботою про себе. Це означає, що в свій тісний робочий чи навчальний графік потрібно включати 1-2 активності (або “пасивності” 🙂) для якісного відпочинку та відновлення. Кожен наш планер тижневик розрахований на рік і має наповнення для максимально ефективного використання:

  1. Цілі на рік. Тут ми можеш записати довгострокові та об’ємні плани і розбити їх на менші за системою SMART.
  2. Планувальник на місяць чудово підійде для запису днів народжень та важливих подій, а також етапів або дедлайнів проєкту.
  3. Розвороти на тиждень створені для фокусу на основних справах/цілях тижня та допоможуть не розгубитися в потоці задач.
  4. Трекер звичок для відстеження прогресу на шляху до формування корисних звичок дозволить виявити слабкі місця та оцінити процес під іншим кутом.
  5. Колесо балансу підштовхує до рефлексії про сфери життя, яким варто приділити увагу, роботи над своїм мисленням та визначення джерел енергії і натхнення.
  6. Сторінки з мотиваційними фразами та мінімалістичним дизайном органічно доповнюють естетичний стиль планувальника.
Планер тижневикПланувальник        

 

Обирай свій планер тижневик та починай втілювати мрії вже сьогодні! Ми завжди на звʼязку в соцмережах якщо ти хочеш почути відповідь на твої запитання та допоможемо вибрати планувальник, який буде корисним саме для тебе. Залишай коментар або напиши нам за адресою info@yourplanner.com.ua.

З турботою про тебе,
your planner