Булет Джорнал це один із найефективніших інструментів планування. Він поєднує у собі планер, список справ та щоденник. Bullet journal створений нью-йоркським дизайнером Райдером Керроллом, який описує підхід до планування та ведення журналу, що допоможе відслідковувати минуле, організовувати сьогодення та планувати майбутнє.

Звільнившись від зайвих думок та потреби тримати все в голові булет джорнал допоможе тобі залишатися на шляху до цілей та зосередитись на важливих речах. Цей тип планера дозволяє занотовувати досягнення, думки і плани творчо та організовано, застосовуючи підхід тайм менеджменту. Якщо ти новачок у веденні щоденника — радимо прочитати нашу статтю, де ми детально розповіли про інструменти, які знадобляться для буллет джорналінгу та ключові ідеї, які допоможуть розпочати.

Булет Джорнал це

Bullet Journal - найкращий планувальник для твоєї кар’єри

Передбачаємо твоє питання, чи потрібно купити блокнот окремо для роботи та особистих справ? Спойлер - ні. Булет джорнал це універсальний метод, який не розділяє ці сфери, а навпаки - об’єднує. Адже керувати планами з одного блокноту простіше, та не забувати виділяти час на хобі та ресурсні активності серед тісного графіку робочих задач.

Все ж, хочемо виділити переваги використання блокноту для bullet journal в роботі:

 1. Work-Life Balance.
  Так, він існує якщо застосувати грамотний підхід до планування 🙂Поділи тиждень на кольорові блоки та виділи work hours та особисте різними кольорами. Так можна ефективно розподілити свій час та є менший шанс щось пропустити або “нашарувати” робоче на персональне.
 2. Управління проектом.
  Будь-який проєкт потребує власної сторінки - це простір для планування завдань та їх розподілення за тижнями до дедлайну. Виділи час та запиши таски, які потрібно завершити цього тижня, а в кінці оціни результат та заплануй наступний скоуп робіт. Поступове виконання передбачає гнучкість до змін та можливість виявити прогалини.
 3. Відстежування головних подій.
  Частина “Future log” допомагає трекати важливі дати, тож ти не забудеш про день народження мами і не пропустиш тімбілдинг з командою. 😉
 4. Meeting-ноутси.
  Записуй короткі нотатки того, про що йшлося на робочій зустрічі. Так як булет джорнал має чисті або сторінки в крапку - ти не обмежена(-ий) у форматі. Тексти у поєднанні зі схемами та списками є інформативними та стануть основою для завдань. А ще ти точно не забудеш на наступній зустрічі, про що ви говорили минулого тижня 🤓
 5. Відстеження часу.
  Якщо тобі потрібно дізнатися скільки годин/хвилин ти витрачаєш на те чи інше завдання - додай в свій блокнот time-трекер. Це допоможе краще розпоряджатися своїм часом у майбутньому та точніше формувати розклад. Більше про особистий тайм менеджмент ми розповіли в статті.

Чому наші блокноти для bullet journal ідеальні для планування?

Ми усвідомлюємо цінність часу, тому створюємо продуману канцелярію. У нас можна купити блокнот для будь-яких потреб: планування за методом булет джорнал, запису довгострокових планів та відстеження прогресу. Ми створюємо блокноти з мінімалістичним дизайном та з якісного паперу, який не втрачає естетичного вигляду за роки використання. Записники формату А5 зручно брати з собою на роботу або навчання.

Плануй своє життя та оточуй себе приємними речами з your planner!