Літній сезон підходить до завершення, а це означає що настав час шукати натхнення та налаштовуватися на затишну та продуктивну осінь. Якщо ти вже сумуєш за літом та передчасно піддалась(-вся) осінній меланхолії - пропонуємо тобі зіграти в гру, яка підготує тебе до змін та надасть делікатного поштовху до дій. Ми підібрали книги для саморозвитку, художні, наукпоп- усе, щоб твій перехід до нового сезону пройшов делікатно та з користю.

Її суть проста:

 • обирай книгу зі списку
 • читай та записуй враження в блокнот
 • ділися результатом в соцмережах та відмічай нашу сторінку в інстаграм та #книжковий_bingo_yourplanner

Серед тих, хто прочитає всю добірку та закреслить усі квадрати в списку, ми розіграємо блокнот з серії "Good Notes".

книги для саморозвитку

 1. "Коли я нарешті висплюся" Ольга Маслова, Ніка Бєльська
  Наукпоп від кандидатки біологічних наук та консультантки зі сну увійшов в список книг які варто прочитати, адже книга відповість на неочевидні питання про гігієну сну та допоможе налагодити режим після хаотичного літнього режиму — це важливо, якщо ти звикла(-к) дивитися Netflix до пізньої ночі, але восени потрібно пристосуватися до нового ритму.
 2. Есенціалізм. Мистецтво визначати пріоритети” Ґреґ МакКеон
  Цитати з цієї книги для саморозвитку ти точно захочеш занотувати в блокнот. Автор дає поради як залишати фокус уваги на головному, відкидати другорядне та берегти свій час та енергію для вирішення справ. Багатозадачності не існує, ти знала(-в)?
 3. Відредаговане життя” Анна Ньютон
  Вона відрізняється від інших книг для саморозвитку, адже розповідає, що не обовʼязково позбуватися речей і жити суворо за графіком, щоб навести лад в рутині. Авторка пропонує навчитися пріорітезувати та здобувати корисні звички для комфортного життя.
 4. Гіпотеза кохання” Елі Хейзлвуд
  Чи правда що любов підвладна науці? Захоплююча та комедійна історія розповість про психологію почуттів та особисті спостереження - саме те, що потрібно для затишних вечорів.
 5. Порядок довкола — спокій у душі” Гретхен Рубін
  Щоб впорядкувати думки та бути продуктивним варто тримати свою робочу та зону відпочинку впорядкованими та естетичними. Ти зможеш додати краси формовими свічками з натурального воску, свіжими квітами та іншими елементами, які надихатимуть тебе щодня.
 6. Опівнічна бібліотека” Метт Хейг
  Чи ти задумувалася(-вся), яким було б твоє життя якщо б ти обрала(-в) іншу професію чи народилася(-вся) в іншій країні? Бестселер сучасної прози проведе повз паралельні світи, закарбовані на сторінках книг містичної бібліотеки.
 7. Психологія грошей. Нетлінні уроки багатства, жадібності й щастя” Морґан Гаусел
  Ми не могли не додати її в список книг які варто прочитати, адже для фінансової грамотності та ефективної взаємодії з коштами важливо не лише базуватися на математичних розрахунках, але й враховувати неочевидні способи сприйняття грошей.
 8. 12 soft skills 21 століття. Коуч-книжка для натхнення і розвитку
  Цікава та практична візуалізація 12-ти книг-бестселерів для розвитку найважливіших “мʼяких навичок “, які необхідні для сучасної людини.
 9. Ненасильницьке спілкування. Мова життя” Маршалл Розенберг
  Ми не могли не включити її в список книжок які варто прочитати – це путівник, який вказує як вирішувати конфліктні ситуації та нівелювати агресію. Книга корисна кожному, хто живе в соціумі та комунікує з різними людьми.