Жовтень вже майже закінчився: дощі і холодні ночі стають все звичнішими і прокидатися все важче. Розуміємо твій стан, адже ти теж встаєш по будинику не з першого разу, правда ж? 😌На вихідних можна довше поспати і використати Неділю, щоб перезавантажитись, а от в будні дні потрібно бути в тонусі, щоб не проспати всі дедлайни. Структурований розпорядок допоможе адаптуватися до зміни сезонів та позбавить тривоги - адже мозок знатиме, що чекатиме на нього далі.

Наша команда підготувала ідеї ранкової рутини, які зроблять твій день продуктивнішим. Обирай активності, записуй їх в блокнот або трекер звичок - і використовуй із задоволенням ❤️

Ранкова рутина

 1. Практикуй ранок без соцмереж.
  Не хапайся за телефон одразу після пробудження: це змусить довше залишатися в ліжку.
 2. Ранній підйом.
  Знаємо, це звучить нереалістично 🙈Та спробуй щодня ставити будильник на 15 хвилин раніше, ніж вчора - і ти не зчуєшся, як звичка увійде в твоє життя.
 3. Присвяти першу частину ранку собі.
  Випий склянку води перед прийомом їжі, зроби легку руханку або розтяжку: фізичні вправи та поживний сніданок підвищують рівень ендорфінів і покращать настрій - ці поради не нові, але часто про них забувають.
 4. Щоденник вдячності.
  Запиши в блокнот кілька речей, за які ти відчуваєш вдячність - це допоможе розпочати день із позитивним настроєм. Подякуй за гарне самопочуття, роботу чи спокійний ранок.
 5. Помедитуй.
  Приділи кілька хвилин тихим роздумам або медитації, щоб заповільнитись і очистити розум. Зосереджуйся на диханні та в моменті “тут і зараз”.
 6. Запали ароматну свічку.
  Маленький вогник додасть затишку і тепла навіть у похмурий день.
 7. Заплануй свій день.
  Створи список справ або занотуй щоденні цілі. Організуй їх за пріоритетністю: так ти зосередишся на поточних справах і зможеш залишатися продуктивним(-ою) протягом дня.
 8. Приділи час саморозвитку.
  Послухай надихаючий подкаст або аудіокнигу. Якщо хочеш навчитися читати більше книг - запиши читання в трекер звичок і “тренуй” цю активністью Використовуй ранок для навчання та самовдосконалення.

Ранкова рутина стане приємною частиною дня, особливо якщо попереду чекає завантажений графік. Адаптовуй свій розпорядок відповідно до потреб: додавай активності, які тобі найбільше відгукуються та позитивно впливають на твій стан. Будь поблажливим(-ою) до себе і не картай себе, якщо сьогодні щось не вийшло.

Твій, your planner