Початок року — ідеальний час для рефлексії, заповільнення та визначення того, що ти хочеш від життя. Якщо минулоріч ти очікувала січня з острахом через нереалізовані цілі, давай у 2024-му зробимо їх менш амбітними, але не менш важливими? Хочеш більше читати, відкрити для себе mindfulness або медитацію? Чудово! Ці речі корисні для ментального благополуччя і лише спиятимуть на шляху до реалізації цілей. Отож, знайомся з новорічними обіцянками, що можна записувати в блокнот: їх можна змінювати, повертатися і обирати ті, які відгукуються найбільше 💫 
Блокнот в крапку а5

 1. Знаходь баланс між роботою та відпочинком.
  Кар’єра та особистий простір вимагають уваги та побудови — пам’ятай про принцип Парето, але не забувай до цієї формули додати час на відновлення сил та справи, які приносять задоволення.

 2. Регулюй свій час в соцмережах
  Добре те, що є в міру — це стосується і соціальних мереж. Вони мають 2 сторони медалі: водночас можуть бути джерелом натхнення та дофіміновою пасткою.

 3. Зроби 2024 роком любові до себе.
  Ти гідно пережила(-в) 2023-й і заслуговуєш бути пріоритетом №1. Заведи блокнот в крапку А5 і записуй туди слова-компліменти самій собі. 

 4. Зменшуй рівень інформаційного шуму.
  Десятки сповіщень, що “кричать” нотифікаціями та вимагають уваги, пунктир вкладок в браузері, акаунти в Instagram, які дратують — викинь усе це зі свого інформаційного поля. Цінуй свій ресурс як найбільшу нагороду.

 5. Вмикай плейлісти під час прибирання.
  Це буде не лише корисно, але й цікаво та енергійно 🙂.

 6. Практикуй вдячність.
  Ця вправа проста, але дуже дієва, особливо в ті дні, коли почуваєшся пригнічено. Для цього необов’язково мати щоденник, достатньо буде блокноту в крапку А5, такий формат зручний і дає простір творчості.

 7. Спробуй психотерапію.
  Дуже тішить, що тема ментального здоров’я перестає бути стигматизованою. Терапія відкриє нові грані твоєї особистості та навчить піклуватися про психічне здоров’я.

 8. Практикуй побудову фінансових цілей
  Планування бюджету дозволить заощаджувати більше та розумно витрачати кошти.

 9. Прочитай на 1 книгу більше, ніж минулого року.
  Не намагайся зробити з читання марафон: насолоджуйся процесом та лови корисні інсайти.

 10. Харчуйся вдома.
  Їжа повинна не лише насичувати, а й приносити радість. Пробуй нові рецепти, експериментуй зі спеціями та смаками.

 11. Інвестуй в себе.
  Маєш ідею/мрію, яку давно відкладала(-в)? Не нехтуй власними потребами, щоб догодити іншим. Постав свої побажання на перший план — ти варта(-ий) цього ♥️.

 12. Попрацюй над soft-скілами
  Навички комунікації, вміння слухати та чути є дуже важливими.

 13. Відправся в solo-подорож.
  Заплановані або й спонтанні мандрівки наповнюють життя враженнями та яскравими спогадами. 

Чи відгукнулися тобі ці постанови? Обирай ті, які найбільше тобі потрібні, вигадуй власні обіцянки, що можна записувати в блокнот та заплануй час у своєму календарі, щоб виконувати їх.