Звички не дають миттєвих результатів чи змін за одну ніч - це те, над чим потрібно працювати тривало. В цьому допоможе наш трекер звичок pdf: він простий та естетичний, і у ньому немає нічого зайвого. Ти можеш роздрукувати його або користуватися в діджитал-форматі. Сьогодні ми ділимося прикладами, які можуть стати для тебе корисними.

Трекер звичок pdf

  1. Встановлювати межі.
    Це стосується не лише стосунків з оточуючими, але й по відношенню до себе. Визнач те, що заважає тобі рухатись та почуватися комфортно і заміни корисними альтернативами.
     
  2. Ранкова рутина.
    Налаштуйся на гарний початок дня: письмова техніка “ранкові сторінки”, медитація, читання - те, що заряджає тебе.
     
  3. Проводити якісний час з близькими.
    Наприклад, гра-розмова допоможе розкритися і налаштуватися на глибокі розмови або просто згадати приємні дружні моменти.
     
  4. Здобувати новий досвід.
    Спробуй невідоме: прочитай книгу з жанру, який ніколи не читала, запишись на танці, заведи буллет-джорнал - будь-що, що перезавантажить тебе.
     
  5. Організувати списки справ відповідно до життєвих цілей.
    To-do list з найпростішими задачами матиме довгострокову перспективу.
    Складання щоденних списків із довготривалими цілями покаже де слід витрачати час, а де - оптимізувати зусилля.
     
  6. Замість digital-детоксу - рухатися 🙂
    Використай паузу між робочими задачами, щоб встати і розімʼятися: такої простої вправи буде достатньо, щоб “перезапустити” мозок і краще зосередитися на решту дня, а трекер звичок цьому тільки посприяє. 
     
  7. Збільшувати тривалість нічного сну.
    Це очевидна порада, яку втомились чути, але вона є правдивою: життя, тіло, та енергія були б набагато кращими, якщо спати достатньо та якісно. А ранкова рутина допоможе бути бадьорою.
     
  8. Обмежити прийняття рішень.
    Втома від прийняття рішень — це реальна проблема. Позбавитись її можна шляхом планування: виділи час, щоб заздалегідь запланувати зустрічі та важливі справи, готуй одяг звечора, напиши приблизне меню і заготовки на тиждень - таке “обмеження” врятує тебе від мук вибору і заощадить твій час.
     
  9. Позбавитись від інформаційного шуму.
    Віртуальний безлад призводить до втрати зосередженості: електронні листи, сотні повідомлень в месенджерах. Скринька «Вхідні» заповнені спамом та рекламою, серед яких легко загубити щось важливе. Візьми за звичку сортувати, упорядковувати та видаляти листи, щойно вони надходять.
     
  10. Прислухатися до своїх потреб.
    Вміння говорити “ні”, ставити власний відпочинок та відновлення на перше місце дозволить зберегти сили для важливих речей.

Безкоштовний трекер звичок pdf від (Story) Script допоможе тобі продовжувати почате та закріпити здорові звички. Стань автором свого життя!