Зимові свята — це період затишку, тепла, надії та дитячої радості незалежно від віку. Що може доповнити атмосферу разом з ялинкою, святковими вогниками та ароматними свічками? Звісно ж, книги. 🤓 Ми створили підбірку бестселерів та книжкових новинок в жанрі художньої літератури. Ці різдвяні книги для дорослих розтоплять твоє серденько і дозволять налаштуватися на святкове передочікування.

books-for-christmas-mood

  1. Різдво з червоним кардиналом” Фенні Флеґґ
  2. Різдвяна сукня” Кортні Коул
  3. Різдвяне бажання
  4. Твій милий Скрудж” Меґан Квінн
  5. Обмін на Різдво” Меґґі Нокс (Не за сюжетом однойменного фільму 😉)
  6. Коли сніг пахне мандаринками
  7. Дім із зеленого скла” Кейт Мілфорд
  8. Привиди Дому із зеленого скла
  9. Усе, що я хочу на Різдво” Венді Лоджіа
  10. Велика різдвяна книжка” Ярослав Грицак, Надійка Гербіш

Книги для новорічного настрою здатні створити справжню магію: використай цей час для заповільнення, заглиблення в історії персонажів, щоб замислитися над цінностями та пріоритетами або просто відволіктися від буденності.

Різдвяні книги для дорослих на перший погляд здаються трішки наївними, але вони можуть навчити проявляти емпатію, а деякі ситуації та повороти є несподіваними і навіть повчальними. Якщо ти шукаєш ідеї для подарунків — зверни увагу на цей розділ на нашому сайті. Тут зібрані наші бестселери та подарункові бокси. Зроби подарунок близьким або собі та потіш себе естетичною канцелярією від your planner 🕊️