Ми зворушені незламністю нашого народу: незважаючи на темні часи та відчуття непевності, наші люди продовжують жити, будувати плани та реалізовувати мрії, які завжди відкладали. З початком війни команда your planner, як і інші свідомі власники бізнесу, вирішили продовжувати працювати та підтримувати економіку - так у нас виникла ідея благодійної серії, яку підтримало наше ком’юніті. 80% з продажу ми відправляємо на допомогу ЗСУ та фонду «Повернись живим», а *20% коштів - це оплата частини собівартості та податки. Вже переказано понад 90 000 грн, ми регулярно звітуємо на нашій Instagram-сторінці.  

Патріотичні блокноти в подарунок до дня Незалежності.

Блокноти Україна - це колекція записників з патріотичними дизайнами та простими фразами, які підтримують кожного з нас. Якщо ти шукаєш подарунок до дня Незалежності - ти матимеш змогу не лише потішити близьку людину, але й підтримати захисників.

Всередині кожного блокноту:

  • 128 сторінок в крапку
  • зручний формат А5
  • ламінована обкладинка, яка не боїться води
  • авторський дизайн 

 

Наші патріотичні блокноти прошиті і розгортаються на 180 градусів тому в них зручно вести нотатки та брати з собою. Записуй у ньому конспекти, цілі, списки справ, або ж використовуй його для саморефлексії - лише вір в краще та продовжуй жити попри все. 

Блокноти Україна створюються задля допомоги збройним силам і як нагадування про те, що кожен донейт важливий та цінний. Віримо, що зовсім скоро ти напишеш у ньому: "Ми перемогли!"