Якщо ти читаєш цю статтю то, вірогідно, задумуєшся над тим, щоб додати змін до своєї рутини. Або позитивно вплинути на сферу (або ж декілька сфер) свого життя. У цьому допоможе трекер звичок: це інструмент, який разом з розумінням мети та самодисципліною приведе до бажаної цілі.

Навичка — це сукупність дії та її багаторазового повторення. Звички є підсвідомими та свідомими і мають значний вплив на якість життя. Формування корисної звички - довготривалий процес. Часто для досягнення бажаних результатів потрібен час. Тому щоб не зійти з дистанції варто починати з запитання “Навіщо мені це потрібно?” — це дасть розуміння, мету та поштовх до дій:

Зупинися ➡ Проаналізуй ➡ Заплануй

Трекер звичок дозволяє бачити прогрес в режимі реального часу, проаналізувати успіх або невдачу та зрозуміти, коли варто внести зміни в графік. Ми опиралися на власний досвід та підготували трекер звичок скачати який можна клікнувши на картинку нижче 😉 Користуйся, позначай нашу сторінку в Instagram — ми будемо раді дізнатися про твої перемоги 🥳

Трекер звичок шаблон має мінімалістичний дизайн, що дозволить сфокусуватися на головному. Його можна використовувати з будь-якого дня: головне бути послідовним та не забувати виконувати певну дію.
 

habit-tracker-template

Трекер звичок шаблон та корисні поради

Ми набуваємо звички протягом життя. Після достатньої кількості повторень стається магія — ми виконуємо дію не акцентуючи увагу на самому процесі. А щоб зробити його приємним та дієвим, наша команда зібрала поради для ефективного ведення трекеру звичок.

 

Створи приємну асоціацію зі звичкою, яку хочеш зробити частиною свого життя.
 

  1. Зроби звичку простою до виконання. Розбий звичку на дрібні частини і працюй над ними поступово. Не намагайся відразу “з’їсти слона”, а почни з першого кроку тривалістю 5 хвилин: зазвичай найважче саме почати. Цілком вірогідно, тобі захочеться продовжити.
  2. Зроби звичку привабливою. Важко мотивувати себе на домашнє тренування, бо мозок не сприймає це за насолоду. А що як поєднати це з чимось приємним? Наприклад, переглядом улюбленого телешоу, на яке завжди бракує часу. Таким чином, ми з нетерпінням чекатимемо на тренування, бо тільки під час нього можна переглянути нову серію 🙂.
  3. Кастомізуй свій трекер. Знайди свій підхід до ведення графіку: можна замальовувати клітинки різним кольором, відмітити хрестиками, галочками або крапками. Ключовим моментом є те, що трекер звичок надає миттєвий доказ того, що ти виконала(-в) свою звичку.
  4. Похвали себе. Це підбадьорить та надасть стимул продовжувати далі. Після виконання справи обов’язково закріпи її винагородою: це може бути денний сон, похід на масаж, прогулянка за кавою з улюбленої кав’ярні, гаряча ванна з ефірними оліями, або ж медитація з соєвими свічками.
  5. Тримай трекер в полі зору. Радимо трекер звичок скачати і розмістити на місці, яке легко помітити: над робочим столом або в планері.
  6. Послідовність - ключовий фактор. Зважай на знаки тіла: якщо ти відчуваєш втому - краще зробити маленьку частину задуманого, а більше часу присвятити в інший день, коли енергії та сил буде більше.

Щоб відслідковувати свій розвиток та мати натхнення діяти кожного дня — радимо вести планер та щодня фіксувати свої справи та успіхи. Місія нашого бренду - допомогти знайти свій шлях та стати більш усвідомленими, мати насичене та яскраве життя та вміти насолоджуватись простими моментами.