Записи в планер і блокнот допомагають нам бути ефективнішими та тримати фокус на важливих речах — зберігати баланс між роботою та відпочинком, ставити цілі та крок за кроком відстежувати свій прогрес.

Планер допоможе ефективно планувати та розвивати свої особисті проекти.

3 планер ідеї для тих, хто думає з чого почати планування:

 

  1. Обирайте недатований планер на рік— це ідеальний щотижневик для легкого та продуктивного планування. Найбільший плюс в тому, що ви не залежите від року і можете починати вести його з будь-якого дня. Наш планер Aesthetic vol.1 саме такий, тож він стане чудовим подарунком не тільки для вас, а й для друзів, які теж цікавляться саморозвитком.
  2. Для того, щоб визначити вашу точку А корисною буде техніка колесо балансу — випишіть сфери свого життя (робота, сім‘я, спілкування, хобі) та оцініть свій поточний стан у цих сферах за 10-ти бальною шкалою. Детальна стаття про колесо балансу та шаблон для його аналізу можна знайти тут. Це допоможе переглянути та скорегувати цілі і стати першим кроком для того, щоб додати трохи ясності та визначеності у наше життя.
  3. Відслідковуйте прогрес — в додатку чи в трекері звичок у блокноті та вигадайте собі маленьку винагороду за виконане завдання, це мотивує не залишати почате.

 

Як обрати щоденник планер, що пасуватиме до вашого стилю життя:

Звісно, блокноти планери бувають різних форматів, тож для початку варто зрозуміти який формат та для якої цілі вам потрібен планер.

 

  • Датовані та недатовані планери.

Частіше, датовані планери обирають люди, для яких важливо все розрахувати з точністю до хвилини, для них важливий таймінг і вони обирають блокноти і планери з розворотом на день.

Та ми невимовно щасливі, що недатований планер набуває все більшої популярності: вам не потрібно підлаштовуватись під початок року, щоб почати ведення планера. Для такого формату найзручніші місячні та тижневі розвороти, що дозволяють ставити цілі на місяць і бачити план одразу на весь тиждень. 

 

 

  • Діджитал та паперове планування

Паперові планери допомагають краще фокусуватись на цілях та дають час для саморефлексії. А записувати в новенькому планері свої мрії та цілі на новий рік — один з найприємніших ритуалів в плануванні.

Діджитал планування допоможе швидко вносити нові пункти до списку справ та складати різні чек-лісти, серед наших улюблених додатків для планування: ToDoist, Notion, Trello.

  • Планер чи bullet-journal

Bullet-journal це формат планування, де ви самі заповнюєте блокнот та записуєте свої власні планер ідеї: додати плейлист, список улюдених книг, важливих дат та безліч інших рубрик. 

Класичний планер ідеально підійде для любителів мінімалізму: в ньому ви знайдете розвороти для планування на місяць та тиждень, сторінки в крапку для додаткових записів та конверт для зберігання стікерів і записок.

 

Чому варто купити планер та естетичну канцелярію від your planner?

Ми обожнюємо створювати мінімалістичну канцелярію, яка надихає створювати свою власну естетику кожного дня. Блокноти планери — ті речі, що допомагають нам фокусуватись та працювати над собою, піклуватись про своє ментальне здоров’я, складати списки та записувати мрії. Тож ми турбуємось, щоб ці речі дарували естетику, були зручними та надихали на нові плани!