“Що можна записувати в блокнот?” — напевно цим питанням задається більшість любителів естетичної канцелярії, які мають на полицях безліч записників та не втрачають нагоду купити блокнот для поповнення колекції. У цій статті ми поділимось ідеями, як провести вихідний з користю та налаштуватися на новий робочий тиждень з любов’ю до себе. Неділя це чудовий день, щоб навести лад в своєму просторі та акумулювати енергію. Спосіб мислення, який ти створиш протягом цього дня задасть ритм решти твого тижня. Отож, бери ручку та планер щоденник і записуй корисні поради, які насправді працюють. А якщо ти надаєш перевагу цифровому плануванню — натискай на картинку нижче та зберігай список в PDF-форматі 🙂

що можна записувати в блокнот

  1. Почни цей ранок без гаджетів. Так, ідея не нова, але дієва! Прокинувшись, поглянь у вікно, подумки або вголос скажи бадьору фразу, яка буде стимулом дня.
  2. Наповни кімнату повітрям. Впусти у свій простір свіже повітря, адже нестача кисню може провокувати сонливість та втому.
  3. Увімкни музику. Підбірка lofi hip-hop або енергійний плейлист стане саундтреком дня, залежно від твого настрою.
  4. Приготуй збалансовані страви. Поживний сніданок дасть енергію для звершення справ. Протягом дня готуй вдома з простих продуктів. Правильне харчування це турбота та повага до свого тіла, яка матиме добрі плоди.
  5. Виклади свої думки на папір. За тиждень в голові накопичується інформаційний шум, який заважає сфокусуватися на головному. Якщо у тебе промайнула думка “що можна записувати в блокнот?” — просто занотуй усе, про що ти думаєш. Це досить терапевтичне заняття, яке допоможе поглянути на речі під іншим кутом та знайти рішення важливих питань.
  6. Зроби те, на що не вистачає часу в будні дні. Поклич друзів на пішу прогулянку, влаштуй вечір кіно або проведи день за читанням книг.
  7. Розплануй наступний тиждень. Контроль виконання робочих справ це важливо. Та турбота про себе не повинна бути другорядною. Не забудь внести в планер щоденник час на відпочинок та хобі.

Сподіваємось наш список допоможе підвищити продуктивність протягом тижня, та вартий того, щоб купити блокнот і занотувати чек-ліст, доповнивши власними ідеями та ритуалами продуктивної Неділі. Якщо тобі сподобалась підбірка — виконуй справи та відмічай нашу сторінку в Instagram, нам буде приємно бачити твою відмітку ☺️