Зима - це період заповільнення: менше активності, менше проведення дозвілля поза домом. В той же час це дає змогу акумулювати енергію для роздумів, заглиблення в свої думки. Коли відволікаючих факторів менше, з’являється можливість по-справжньому побути наодинці з собою та прислухатись до внутрішнього голосу. Щоб не втратити запал до змін та не загрузнути у вирі повсякденних турбот варто проаналізувати рік, що минає та поставити цілі на новий рік. Щоб вони не здавалися неосяжними слід розбити великі цілі на менші задачі та сигментизувати за категоріями:

Сфера життя (робота/особистий проект/здоров’я)

 • Кроки до цілі
 • Що допоможе тобі досягнути мети?
 • Визнач критерії того, що ціль досягнута

Така проста вправа відкриває чітке бачення ситуації, надає впевненості та допомагає краще планувати. Планування дає більше можливостей жити тим життям, про це ти мрієш. Якщо ти задаєшся питанням “Що записати в блокнот?”, ми підготували список питань для саморефлексії, які допоможуть визначити пріоритети та вектор руху.

Цілі на Новий Рік та питання для рефлексії перед закінченням року

Новий рік дарує нові можливості для розвитку та самовдосконалення. Щоб скласти надійний план потрібно знати з чого почати: ти можеш купити планер, виділити 30 хвилин щоб подумати про минулий рік і визначити для себе, де ти зараз знаходишся. Відповіді на питання стануть відправною точкою щодо сфер життя, на яких необхідно зосередитися.

Клікай на картинку нижче та завантажуй PDF-файл зі списком запитань для саморефлексії. 

що записати в блокнот

 1. Головні досягнення року.
 2. Моменти, які найбільше запам’ятались (які вплинули на тебе).
 3. Які невдачі тебе спіткали? Які висновки з цих ситуацій ти зробила(-в)?
 4. 3 речі, яким ти навчилась(-вся)
 5. 3 речі, які б ти хотіла(-в) змінити
 6. Які твої пріоритети на наступний рік?
 7. Як ти піклувалась(-вся) про себе цьогоріч?
 8. Якої поганої звички ти б хотіла позбутись?
 9. Яку нову навичку хочеш опанувати?
 10. Які якості хочеш розвинути в собі?
 11. Місце, яке відвідаєш.
 12. Книги, які прочитаєш.
 13. Нові страви, які спробуєш.

Як сказав Брайан Трейсі: “Зробіть душевний спокій своїм пріоритетом і організуйте довкола нього решту життя”. Дай собі обіцянку бути відкритою(-им) для нового, не боятися викликів і берегти свій внутрішній спокій.

Купити планер щоб відстежувати цілі та результати це чудова думка, адже планувальник це зручний інструмент для організації завдань, подій та думок. Так ти точно знатимеш свій план на день/тиждень/місяць і не загубишся у вирі безкінечного потоку справ. До того ж, планер це гарна ідея для подарунку другу, подрузі або колезі напередодні свят.

Живи наповненим життям, плануй та рухайся до своєї мети впевнено разо з your planner.